جوجه کشی
هیچ محصولی در سبدخرید نیست.

قوانین و مقررات

کاربر گرامی لطفا شرایط و قوانین ذکر شده در این صفحه را با دقت ملاحظه فرمایید.

هرگونه تراکنش مالی با فروشگاه و استفاده از خدمات و محصولات ارائه شده در فروشگاه به معنی پذیرش تمامی موارد ذکر شده از سوی کاربر میباشد.

لازم به ذکر است حق تغییر در شرایط و قوانین در هر زمان برای فروشگاه محفوظ بوده و تغییرات جدید بدون اطلاع قبلی در همین صفحه قرار خواهند گرفت.

اطلاعات کاربر:

خریدار موظف است در هنگام ثبت نام یا ثبت سفارش تمامی مشخصات درخواستی از سوی سایت شامل آدرس کامل، کدپستی صحیح، نام و نام خانوادگی، شماره موبایل یا تلفن ثابت با درج پیش شماره را به درستی و با دقت وارد نموده تا سفارشات به آدرس پستی وی ارسال شده و یا در صورت لزوم با او تماس گرفته شود.

مسئولیت هرگونه اشتباه در درج اطلاعات و خسارت ناشی از هرگونه تاخیر یا برگشت سفارش به عهده کاربر خواهد بود.

لازم به ذکر است اطلاعات شخصی تمامی کاربران در فروشگاه مورد احترام بوده و حتی المقدور از آنها محافظت خواهد شد.

نحوه ثبت و پرداخت سفارش:

همواره تمامی قیمتهای محصولات در سایت به روز بوده و محصولات ناموجود با عدم درج قیمت و یا عبارت “در انبار موجود نمیباشد” مشخص میشوند.

جهت خرید محصولات به صورت عمده قبل از ثبت سفارش با تلفنهای فروشگاه تماس حاصل نمایید.

جهت خرید محصولات میتوانید به صورت آنلاین اقدام به ثبت سفارش در سایت نموده و یا با هماهنگی قبلی به آدرس محل فروشگاه مراجعه نمایید.

پرداخت وجه سفارش باید قبل از ارسال به صورت کامل انجام شود و حق لغو سفارشاتی که پرداخت آنها به صورت کامل از سوی خریدار انجام نشده باشد برای فروشگاه محفوظ است.

پرداخت با روشهای موجود در سایت و یا توسط دستگاه کارتخوان در محل فروشگاه قابل انجام میباشد.

درصورتی که مشتری سفارش خود را ثبت و پرداخت آن را انجام داده باشد تا قبل از ارسال سفارش میتواند فقط با تماس تلفنی آن را لغو کرده و وجه خود را به صورت کامل از فروشنده دریافت کند.

در اکثر مواقع ارسال سفارشات بدون اطلاع قبلی انجام خواهد شد.

در برخی از محصولاتی که در سایت موجود میباشند امکان اعمال تغییراتی مانند تغییر در نرم افزار دستگاهها به سفارش مشتری وجود دارد و مشتری موظف به پرداخت کامل وجه سفارش قبل از تغییرات میباشد. لازم به ذکر است که فروشگاه میتواند جهت اعمال تغییرات، وجهی را از مشتری مطالبه نماید. در صورتی که مشتری بعد از اعمال تغییرات بخواهد سفارش خود را لغو نماید فروشگاه میتواند به صلاحدید خود لغو سفارش را نپذیرفته و یا درصدی از وجه سفارش را بابت ضرر و زیانهای وارده از حساب مشتری کسر نماید.

شرایط استفاده از محصولات:

فروشگاه هیچگونه مسئولیتی در قبال کارکرد صحیح محصولات ندارد و کاربر میبایست قبل از استفاده از محصولات از کارکرد و تنظیمات صحیح آنها اطمینان حاصل نماید. ( به عنوان مثال کالیبره بودن سنسورها)

با توجه به رنج وسیع کاربرد برخی از محصولات، کاربر متعهد به استفاده از محصولات بر اساس قوانین جاری جمهوری اسلامی ایران بوده و فروشگاه هیچگونه مسئولیتی را در قبال چگونگی استفاده از محصولات نخواهد پذیرفت.

ضمانت محصولات:

برخی از محصولات موجود در سایت شامل ضمانت بوده که در قسمت توضیحات هر محصول ذکر شده است. در صورتی که مدت زمان ضمانت مشخص نشده باشد، محصول فاقد ضمانت میباشد.

به دلیل اینکه عوامل مختلفی میتواند باعث خرابی قطعات شود، در صورتی که خرابی دستگاهها باعث خسارات ناخواسته به کاربر شود تمامی مسئولیت آن به عهده خود او میباشد.

نحوه ارسال سفارشات:

روش ارسال سفارشات در سایت درج شده و در هنگام ثبت سفارش قابل مشاهده است.

تمامی هزینه های ارسال سفارش به عهده خریدار میباشد.

ارسال سفارشات به روشهایی غیر از روشهای مندرج در سایت مانند شرکتهای باربری و اتوبوسهای مسافربری نیز برای برخی از شهرها امکانپذیر بوده و مشتری باید در هنگام ثبت سفارش به صورت تلفنی با فروشگاه هماهنگ نماید. لازم به ذکر است که هزینه حمل سفارش از محل فروشگاه تا محل باربری نیز به عهده خریدار بوده و فروشگاه اطلاع دقیقی از میزان این هزینه ها ندارد.

تمامی مسئولیت و خسارات احتمالی که در روش درخواستی مشتری به مرسوله وارد آید به عهده خود مشتری میباشد.

مسئولیت هرگونه مفقود شدن سفارش پس از ارسال به عهده شرکت حمل کننده میباشد.

مرجوع نمودن کالا:

تمامی توضیحاتی که برای هر محصول در سایت ذکر شده مطابق با مشخصات آن محصول بوده و مشتری باید با دقت و مطابق با نیاز خود خرید انجام دهد. میتوانید جهت مشاوره قبل از خرید با تلفنهای فروشگاه تماس حاصل نمایید.

در صورتی که مشتری کالایی را به اشتباه خریداری نماید امکان مرجوعی وجود نخواهد داشت.

هزینه های رفت و برگشت به فروشگاه به عهده خریدار میباشد. در صورتی که اشتباه و خطایی از طرف فروشگاه رخ داده باشد که منجر به مرجوع شدن کالا شود هزینه های پستی به عهده فروشگاه خواهد بود.

در هر صورت ارسال کالاهای مرجوعی به فروشگاه باید با پست انجام شود.